עמית מרשנסקי בראיון לדה מרקר

"אני מבטיח ללקוחותיי מוצר באיכות הגבוהה ביותר תוך הקפדה על מסגרת תקציב וזמן מוגדרים מראש"

מרשנסקי בניית בתי יוקרה הרצליה פיתוח (103)

במה אתה עוסק?
"זכיתי להגשים חלומות וליישם את הפנטזיות של לקוחותיי. הבתים שנבנים הינם בגדר יצירת אומנות עבור הלקוחות אשר עומדים לגור בבתים אלו ומבקשים את הבלתי אפשרי. בעבר היה פשוט לבנות בית, היום נדרש הרבה מאוד ידע, מידע, ניסיון, טכנולוגיה, חדשנות ומקצועיות, כחלק מתהליך הבניה אני מקפיד להטמיע את הידע באופן מדויק ומדוד, אני דורש מהמבצעים שלי תשומת לב לכל פרט ופרט מהגדול ועד לקטן ביותר ע"י כך אני מבטיח ללקוחותיי מוצר באיכות הגבוהה ביותר תוך הקפדה על מסגרת תקציב וזמן מוגדרים מראש".
מהו המהלך המשמעותי ביותר שהובלת לאחרונה?
"לאחרונה השלמתי את ביצוע בניית הבית הפרטי היוקרתי והגדול ביותר בישראל: 6,000 מ"ר בסגנון קלאסי בעל אופי יוקרתי הדומה מאוד בסגנונו להרמיטאג' בסנט פטסבורג. הפרויקט הינו מהמורכבים שבוצעו בישראל וכלל שילוב של עשרות צוותים, חומרי גלם מרחבי העולם ומגוון של עבודות ביצוע המשולבות זו בזו. מדובר על פרויקט ייחודי, יוקרתי, טובעני, בעל דרישות מוקפדות מאוד. הוא כלל מזרקות מוזיקליות שלא מביישות את לאס וגאס, זכוכיות , פיתוח גינה המזכירה 20 וויטראזים שלא מביישות אף כנסיה מהמאה האת הגנים הבאהיים. על הפרויקט עבדו צוותים מכל העולם, מסביב לשעון במשך שלוש וחצי שנים בכדי לעמוד ביעדים שקבענו מבחינת איכות ביצוע ומסגרת זמן. הגענו לתוצאה מושלמת ולשביעות רצונו של הלקוח, הפרויקט היה מאתגר ומהנה במיוחד. בפרויקט זה הטמעתי את כל הידע והניסיון שצברתי במשך 25 שנות פעילותי כמו גם ניסיון וידע נוסף הנובע מאופיו הייחודי של הפרויקט, יצירת מופת".
מה המהלך הבא ומה חשוב לדעת למי שעומד בפני הליך בניה?
"בניית הארמון הינה פסגת הביצוע ומהווה שיא עבורי, במהלך שנות פעילותי נתגלה בפני כשל בשוק הבניה הפרטי הפוגע מאוד בלקוחות, בחוויית הבניה ולא פחות בכיסם. לקוחות אלה נכנסים לפרויקט של בנית ביתם הפרטי, בית חלומותיהם מבלי לדעת לאן הם הולכים, מסגרת תקציב, מסגרת זמן, מקצועיות המבצעים, איכות חומרי הגמר ועוד… לקוחות אלה נוטים להישמע לעצות של שחקנים לאו דווקא מקצועיים מחד או בעלי אינטרסים מאידך. שיטת מרשנסקי תבטיח ביצוע ברמה הגבוהה ביותר, תמנע הרבה מאוד בעיות הכרוכות בביצוע פרויקט בניה ותעניק שקט, ביטחון לקהל הלקוחות ומעבר לזה תעלה את רמת איכות הביצוע והגמר של הבניה הפרטית בישראל".
עצה טובה שקיבלת בתחילת הדרך
"סמן את המטרה, היה נאמן לדרך ולעצמך, תוך חישוב מסלול מחדש כל כמה שנים".
כיצד מנוצלים רגעי הפנאי שלך?
"לאשתי (בעלת הבית) ול-2 ילדיי, לספורט, חברים והרבה טיולים".

ליצירת קשר עם עמית מרשנסקי חייגו  03-5402560 או השאירו פרטים בטופס המצורף

יצירת קשר

קטן לוגו עגול מרשנסקי

אולי יעניין אתכם גם...

מרשנסקי הדמיה (202)
בית חדש

חברת מרשנסקי בנייה

חברת מרשנסקי בנייה בע"מ הינה חברה קבלנית פרטית הפועלת בתחום הבנייה למגורים בסטנדרטים הגבוהים ביותר מזה למעלה מ- 30 שנה, ומובילה את תחום הבנייה הפרטית

קרא עוד »