אדריכלים - Marshanski

אדריכלים משתפים

יואל יושפה

כשעמית הוא קבלן הפרויקט (עד מפתח) בעל הבית לא צריך מנהל ולא מפקח. אני סומך על עמית לחלוטין. הניסיון הרב שלו ורמות הגימור אליהן הוא מורגל גבוהות יותר מכל מה שאבקש ממנו. בקיצור, ראש שקט.

סרג' בן דוד

"הרעיון האדריכלי המבריק ביותר הופך להיות חסר משמעות במידה ואין מי שידע לבצעו על הצד הטוב ביותר".

מיקי הורוביץ

מאוד נהניתי לעבוד עם עמית. אדם מקצועי. חביב. נותן שירות. בנאדם. עמד בזמנים. דאג שהלקוח יהיה מרוצה וישמור על הכיס שלו, שלא יהיו לו הוצאות מיותרות.

בזכות הראיה מערכתית שלו פתר בעיה שהייתה לנו עם חיפוי אבן מסוים. הוא הביא מומחה והבעיה נפתרה. זה לא שינה את התקציב.

אם לא היינו מצליחים לפתור יתכן שהיו חריגות בתקציב. עמית מסוגל לבצע פרטים יוקרתיים, שאני מתכנן. לא כל אחד יכול לבצע. בהשוואה לקבלנים אחרים הוא מהשורה הראשונה. עבורי באופן אישי הכי חשוב, שהוא עמד בציפיות שלי כאדריכל והאמינות שלו.

דניאלה ומאיה פלסנר

מאוד נהנינו לעבוד עם עמית. חווית הבניה והיצירה אתו הייתה מאוד נעימה וחברית. פתרון הבעיות נעשה תמיד ברוח טובה ללא טרוניות ותלונות. ברוח חיובית ומקצועית. עמד בלוחות זמנים שנקבעו. אני הרגשתי (כמייצגת את הלקוח), שאנחנו נמצאים באותו צד של המתרס. שנינו לטובת הלקוח באותה מידה. הלקוח היה מרוצה. עמית מבין מאוד בפרטי הבניה, לדוגמא: בא מראש עם הצעות, שקשורות לפרטי בניה אשר שיפרו ושכללו את התכנון.

ההתאמה שלו ללקוחות יוקרה באה לידי ביטוי בנושא איכות הבניה וכל נושא השימוש בחומרים וטכנולוגיית בניה. באופן אישי, מה שהכי התחברתי אליו הוא האווירה הטובה והפרודוקטיבית שמכוונת לפתרון בעיות ובסופו של דבר התוצאה המקצועית.

יואב אנדרמן

"היתרון הגדול מבחינתי בעבודה עם עמית, הוא הראיה הכוללת, ארוכת הטווח. גם בשלבים מוקדמים עולות סוגיות שידרשו פתרון בעתיד הרחוק.

בענף שכולו טקטיקה, הראיה האסטרטגית של עמית, מועילה, רבת ערך ונדירה"

עודד לביא

אייל בלוויס

העבודה עם עמית היא נעימה, נינוחה, לא לחוצה, מאוד עניינית וממוקדת. היה לו מנהל עבודה סופר מקצוען. הבין היטב את החומר. קרא את החומר מראש ולא תוך כדי. מרשנסקי עובד עם צוותים קבועים שלו. אין הפסקות עבודה. העבודה תמיד רציפה. אם יש תקלות אח"כ, גם אם חברת אלומיניום פשטה רגל, הוא ימצא מי שיפתור לו את הבעיה וייתן שירות. יש אחריות גלובלית.
כשאתה עובד עם קבלני משנה קשה להרכיב מזה אחריות. אין בעיות "שנופלות בין הכסאות" או מצב בו – בזכות השירות שעמית נותן שני בעלי המקצוע שבתפר צריכים להגיע ולשפוט אצל מי מונחת האחריות. עמית עמד בלוחות הזמנים שהלקוח דרש. זה נדיר בתחום הזה. הלקוח הרגיש שאכפת לעמית מהתוצאה הסופית לא פחות ממנו זה הדבר שהיה הכי חשוב ללקוח - "שקט תעשייתי". הרף הפנימי של החברה הוא גבוה ולכן לדעתי זה מייתר את המפקח הנכונות שלו ללכת לקראת היא אדירה. הוא לא קטנוני. גם כשהטעות היא לא שלו.

הלקוחות כל הזמן היללו אותו והיו מאושרים מהשירות שהוא נתן לכל אורך הדרך.

איריס רחמינוב

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן